Strony

26 stycznia 2017

Nowość od Wibo - Million Dollar Lips nr 6

Niedawno firma Wibo wypuściła na rynek dwa nowe kolory kultowej już matowej pomadki Million Dollar Lips. Oba kolory są prześliczne, jednakże mnie urzekł numer 6, czyli taki chłodny, brudny róż, w którym o dziwo czuję się dobrze i nadaje się na co dzień.


Pomadka zamknięta w czarno-złotym opakowaniu, ważna 12 miesięcy od otwarcia, cena wynosi około 11zł w zależności od sklepu.


Czytałam już opinie, że nowe kolory różnią się zapachem i konsystencją od swoich poprzedniczek. Tutaj akurat ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ nie używałam innych kolorów, nic nie przypadło mi do gustu.


Konsystencja jest bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza na ustach, po kilku minutach zastyga i w sumie nie ma już szans na żadne poprawki. Utrzymuje się ze spokojem do 6 godzin, średnio odporna na jedzenie czy picie. Na ustach jest trochę wyczuwalna, momentami mam uczucie klejenia się ust. Mimo wszystko zdobyła moje serce.

Kolor zdecydowanie chłodny, stonowany, idealny na imprezę czy do pracy. Po jakimś czasie mam wrażenie, że trochę ciemnieje.

Ja jestem na TAK! A Wy? :)

5 komentarzy:

Dołącz do dyskusji...